Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na problémy s akné?

28. 8. 2013

 

 

 

 

 
Nepříjemné, svědivé boláčky v obličeji, na zádech a někdy i po celém těle, trápí mnoho z nás. A to nemusíme být zrovna v pubertálním věku.
 
Na trhu se nabízí spousta přípravků, speciálních metod, přístrojových ošetření a zaručené kosmetiky, která Vám problém s akné vyřeší. Bohužel jsou to často jen reklamní taháky a taháky peněz z kapes zákazníků.
 
Co skutečně funguje?
Zkuste kosmetiku obsahující kyseliny z nezralého ovoce. Po jejím použití dochází k naleptání a rozpouštění keratinu v rohové vrstvě pokožky a tím k odstranění odumřelých kožních buněk a to bez mechanického dráždění. Pravidelným používáním hnisavá ložiska mizí, redukuje se produkce mazu, pleť se stává hladší, póry se stahují, pokožka je viditelně zhojená a zářívá.
 
Také pleť stárnoucí, povadlá a působící unaveně, po použití kosmetiky s AHA kyselinami, vykazuje neuvěřitelné změny.
Ráda se podělím o vlastní zkušenost: už při prvním ošetření jsem cítila nejprve mírné pálení, které přecházelo v pocity tepla až mravenčení. Výsledek byl neuvěřitelný, pleť se prozářila, prokrvila a vypnula. Po sáhnutí si na svoji tvář jsem cítila ohromnou hebkost a pružnost. Skvělý pocit.
Odvážila jsem se tuto kosmetiku začít aplikovat na své kamarádce, kterou trápí akné desítky let. A výsledek? Tušíte správně…. Po měsíčním užívání, kdy se nejdříve stav pleti zhoršil (boláčky se vyházely a ukázaly v celé své „kráse“), začaly hnisavé ložiska blednout, zmenšovat se, pleť se vyhlazovat…. Nyní jsme v další fázi, kdy dochází k zatahování pórů. Některé úporné boláčky ještě zůstávají, ale je znát, že jejich moc už slábne….
 
Ošetření s AHA kosmetikou v Trutnově nabízí:
Mgr. Irenka Křeménková,
objednávky na telefoním čísle: 604579266
(www.alphamasaze.cz)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Poslední fotografie