Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se starat o svou pleť?

28. 8. 2013

 

                  
Zkuste kosmetiku na bázi AHA kyselin, která je čistě přírodní (vidím Váš úsměv a myšlenky typu -  a která nabízející se kosmetika v dnešní době není přírodní? Bohužel jde ve většině případů jen o reklamní tahy ).
Látky obsažené ve všech používaných výrobcích nejsou návykové, neobsahují hormony, jak tomu často v luxusní kosmetice bývá.
AHA (alfa-hydroxy-acid) kyselinu najdeme v nezralých plodech ovoce (proto látky v nich obsažené působí na rozkvět a omlazení pleti).
 
 
Pro koho je vhodné ošetření pleti s AHA kosmetikou?
     -         omlazení a projasnění pleti
-         odstranění pigmentových skvrn v obličeji
-         aknózní pleť a pleť problematickou
-         stárnoucí pleť
 
 
Není to opět reklamní tahák? Jak se vyznat ve změti samých zaručených a nejlepších kosmetických přípravků, které Vám určitě pleť vypnou, projasní a zbaví jakýchkoliv nerovností? Tyto otázky jsem si sama kladla před půl rokem, kdy jsem zkoušela kosmetiku různých značek, od drahých, luxusnějších až po ty zaručeně „přírodní“ a bio s nulovými výsledky.
Až mně kamarádka doporučila kosmetiku (vlastně jen dva výrobky, čistící emulzi a krém) s AHA kyselinami. Líbila se mi jednoduchost celé péče o pleť. Ráno pleť vyčistit emulzí, nanést krém a to stejné večer.
 
Už po prvním použití jsem cítila, že se v mé pokožce „něco hýbe, prokrvuje se. Obličej se rozzářil, rozteplil a já jsem cítila až euforický stav mých kožních buněk. Hurá, konečně, to je ono, zněly mi radostné myšlenky hlavou …. Ta radost z nalezeného stále trvá. Na přísloví – kdo hledá, najde – asi něco bude….
 
 
 
Kde hledat ošetření kosmetikou s AHA kyselinami?
Trutnov, objednávky na tel. čísle: 604579266 (www.alphamasaze.cz )
------------ vyzkoušejte a uvidíte ---------------     Irenka       
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

masáže

(Uršulina, 19. 1. 2015 12:37)

Tak já se starám o pleť, jen nevím, jakou péči zvolit na tělo. Jako jaké masáže prospějí mé pokožce a jaké pobyty pro dva si vybrat http://www.pobytyvcesku.cz/romanticke-pobyty

 

 

Poslední fotografie