Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. 8. 2013

 

 
Objednávky na telefonním čísle
                 
                                    605 799 054
                         
 Dle objednání přijedu za Vámi a Vy můžete zažít Alpha masáže ve svém domácím prostředí.
  
 

dsc00948.jpg

    
    
 
 
 
 
 
 
 
 
Na Vaši návštěvu se těší  Irenka
 
Firma:   Mgr.  Irena  Křeménková
Sídlo:    Náchodská 356, 54103 Trutnov - Poříčí
IČO       61748731
Osoba je zapsána v  ŽR 
Datum zápisu:  12. 6. 2013  
 
Provozování živnosti opět  zahájeno dne 18. 1. 2016
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

možnost setkání

(Petr Manďák, 13. 10. 2019 19:32)

Hezký dnešní den přeji paní Křeménková,

Tento týden jsem se přestěhoval do vesnice kousek od Vrchlabí a rád bych Vám představil zcela nové možnosti pomoci, která Vám umožní ještě hlubší a efektivnější práci s Vašimi klienty. Mohu Vám obrovsky pomoci tím, že vnímám zcela čistý směr vývoje Vašeho nitra/duše.

Vidím do celé vývojové spirály od počátku cesty duše Vesmírem, do obrovských podrobností energetického systému člověka i velkých hloubek fyzického těla. Samozřejmostí je i vnímání všech minulých životů a nastavení člověka do této inkarnace. To vše v úplně bezpečnosti a po 20 letech práce s lidmi v naprostém ověření perfektní funkčnosti a čistoty práce.Příklady mé práce:

- - Naučení úplného očištění místnosti od klientů a jejich hromad cizích energií, které se při práci s nimi uvolňují do Vašeho prostoru a na Vás.

- - Odstřižení od lidí a ukázání této práce, která je zapotřebí v mnohem širším měřítku než se tu učí, aby byla opravdu perfektní a nezatěžovala Vás v osobním Životě a vývoji.

- - Silnější využití léčitelství (ať v jakékoli formě od masáží, přes karty, po jinou hlubší terapeutickou práci) díky dosažení vyšších a zcela pravdivých osobních rovin vědomí, kde jsou teprve ukryty přímé osobní dary, talenty a ještě kvalitnější rozměr osobnosti.

- - Detailní popis toho, co se u Vás děje při práci s klienty či na seminářích. Jaké energie přichází a hlavně odkud, kdo s Vámi z jemného světa spolupracuje i jaké andělé-průvodce máte a jejich potřebné vyladění na vyšší možnosti pomoci a ochrany pro Vás.

- - Scan těla pro zjištění nemocí, virů, bakterií a jiných závažných nemocí, které jsou nebo přichází postupně do těla.

- - Velmi hluboké očištění vztahových závislostí s osvětlením proč se zrovna takto dějí i v souvislosti s minulými inkarnacemi.

- - Sladění s proudem Života, s Vašim záměr a smyslem Bytí:-)Je možné nyní Vás již velmi jednoduše, zcela čistě a bezpečně posunout do vyšších zdravých rovin vědomí, ve kterých máte mnohem větší možnosti pro práci s lidmi, tak abyste jim dokázal/a pomáhat ještě mnohem lépe:-)Tyto zcela nové metody práce jsem rozvíjel 20 let vysoce intenzivní prací sám na sobě. Není to žádná metoda co se zde používá a vyučuje.Pokud byste měl/a jakékoli otázky, rád Vám je odpovím po telefonu.

Přeji příjemný tvořivý den:-)Petr ManďákPetr Manďák

Dolní Branná - Vrchlabí

775 777 907

Petr.mandak@email.cz

www.skolauskutecneni.cz

 

 

Poslední fotografie