Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přírodní kosmetika

Používaná přírodní kosmetika je vyrobena na léčebné bázi s přídavkem vysoce účinných látek. Všechny používané produkty obsahují čistě přírodní AHA kyseliny v různých koncentracích s různými účinky. Jsou čistě přírodní, neobsahují kortikoidy, syntetické látky, ani barviva a nejsou návykové.

AHA kyseliny - neboli alfa-hydroxy-acid, mají své jméno podle svého původu. Vyskytují se převážně v nezralém ovoci, tj. plodech, které ještě neprodělaly proces zrání (kyselina glykolová, vinná, citrónová, jablečná, salicylová). 

Chemický peeling - je korektivně dermatologická metoda, kdy je působením AHA kyselin naleptáván kožní povrch, odumřelé buňky jsou dokonale odstraněny. Dochází tak k rychlé regeneraci  kožních buněk. 

Cílem chemického peelingu je narušení soudržnosti mrtvých buněk rohové vrstvy a tím odstranění nežádoucí tkáně. Poškozená rohová vrstva je nahrazena novou, tenčí rohovou vrstvou a tím je dosaženo korektivního efektu, kůže je hladká a získá mladistvý vzhled. Dochází k vyhlazení drobných vrásek. Hydratační účinek AHA kyselin přetrvává několik dní po ošetření. Některé AHA kyseliny mají protizánětlivé vlastnosti. Patří totiž mezi antioxidanty a mají schopnost vychytávat volné kyslíkové radikály, které jsou jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí buněk.

Použití chemického peelingu - akné v aktivní fázi, jizvičky po akné, hyperpiegmentace, chloasma v obličeji, známky stárnutí kůže, mastná kůže s rozšířenými póry.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Poslední fotografie